Gjiko pozon brenda laboratorit të kanabisit, këngëtari shqiptar shokon publikun, filmohet i rrethuar nga hashashi

Përmes videove dhe postimeve në rrjetet sociale, Gjikolli shihet mjaft i lumtur brenda laboratorit që është krijuar si një serë për rritjen e kanabisit, teksa pozon edhe me një mikun e tij.

Asdren Gjikolli i njohur për të gjithë publikun shqiptar si Gjiko, ‘The fly boy’, ka pozuar mes një laboratori kanabisi.

Përmes videove dhe postimeve në rrjetet sociale, Gjikolli shihet mjaft i lumtur brenda laboratorit që është krijuar si një serë për rritjen e kanabisit, teksa pozon edhe me një mikun e tij.

Në njërën nga fotot, reperi shihet edhe teksa tymos kanabis. Nuk dimë të themi se në cilin vend ndodhet ky laborator hashashi, por videot dhe fotot kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Me siguri, Gjikolli do të thirret për të dhënë shpjegime mbi këto postime.

(f.m/dosja.al)