Gjiko merr berberin në dhomën e hotelit dhe…

Reperi Gjiko e ka bërë zakon tashmë të xhirojë video me aparat celular, duke treguar momente nga jeta e tij jashtë skenës. Kësaj here ka dashur të na tregojë se si kujdeset për pamjen para koncertit që kishte në “Rinora 4”. Ai ka marrë berberin në dhomën e hotelit, i cili i stilon mjekrën live. Gjiko zbulon edhe imazhe të dhomës së hotelit ku duket se një person është ende duke fjetur në krevat. Së fundi Gjiko është komentuar për lidhjen me prezantuesen Elita Rudi dhe sherrin me reperat Dj Blunt dhe Real 1.