Gjërat janë serioze, Dj Geek takon mamanë e Dafinës

Vetëm pak javë pasi bëri publike lidhjen e saj me Dj Geek, Dafina Zeqiri publikoi në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shfaqej duke e puthur partnerin e saj për të na treguar të gjithëve dashurinë që ajo ka për të.

Daf-2

Së fundmi në një postim të këngëtares në Instastory shohim nënën e Dafinës që ka kapur për krahu Dj Geek, ndërsa ecin. Pranë tyre është këngëtarja që i filmon dhe motra e saj.

Nëpërmjet këtij postini Dafina na tregon se marëdhënia e saj është në rrugën e duhur dhe se familja e saj e mbështet në këtë lidhje dashurie.