Gjak gjithandej! Pas martesës gay, moderatori shqiptar publikon foton tronditëse

Moderatori Mishel Rrena u largua nga Shqipëria vite më parë për të vazhduar një jetë të re jashtë vendit.

Gjithashtu ai pranoi hapur prirjet e tija seskuale duke u martuar me një mashkull me të cilin publikon herë pas herë dhe foto në profilin e tij në Instagram.

Dasma e tyre sekrete u organizua në Londër në prani të miqve më të ngushtë.

Mishel-Rrena-2

Por lajmi për martesën gay u bë publik shumë shpejt dhe pati mjaft reagime dhe kritika për Mishelin, i cili u detyrua të mbyllte edhe llogaritë e tij personale në rrjetet sociale.

Por Misheli u rikthye shumë shpejt në Instagram nga ku poston foto nga përditshmëria e tij.

Mishel-Rrena-1

Por vetëm pak orë më parë ai publikoi një foto me të vertëtë shqëtësuese  dhe të bën të mendosh për gjendjen e rënduar psikologjike që mund të ketë Misheli.

“A e njeh veten?”, shkruan ai në përshkrimin e fotos, duke na bërë të dyshojmë nëse ajo është realizuar në shtëpinë e tij, apo është thjesht një foto interneti.