Gigi & Zayn, çifti i ndarë i showbizit-it kapen duke u puthur në fshehtësi

Gigi Hadid dhe Zayn Malik duket se janë afruar “më shumë se ç’duhet” pas ndarjes që zuri faqet kryesore të revistave rozë gjatë mesit të muajit mars.

Supermodelja 22-vjeçare dhe këngëtari 25-vjeçar janë kapur nga paparacët teksa këmbyen puthje pasionante gjatë një shëtitjeje në Nju Jork, pasditen e së dielës, foto të cilat janë siguruar nga “Daily Mail”.
Pas ecjes krah më krah, por pa shtrënguar duart e njëri-tjetrin, këngëtari i hitit “Pillow Talk” arriti ta puthte (ish)-të dashurën e tij, modele e revistës “Vogue”, një gjest që me sa duket e ka kënaqur Gigin, që mbështetej pas një muri me tulla në periferinë “Soho” të Manhattanit.
Një puthje nuk mjaftoi, e Zayn mori rolin e “grabitqarit”, me supermodelen që u duk disi e “trembur”, por tejet e kënaqur me vëmendjen që i kushtohej.
Edhe pse atyre iu duk se ishin të vetëm në atë çast dhe askush nuk po i vështronte gjatë puthjeve “klandestine”, paparacët bëjnë detyrën e tyre dhe ja tek janë fotot e përfunduara në medie e prej andej në rrjete sociale.