Getoari publikon foton seksi të Marinës dhe i bën dedikimin e ëmbël për ditëlindje (FOTO)

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca, feston sot ditëlindjen. Që në mesnatë, ajo ka marrë urimet më të përzemërta nga njerëzit e saj të dashur.

Getoar-2

Sot Marina feston 29-vjetorin e lindjes, e në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim special nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Ky i fundit ka publikuar në profilin e tij në “Instagram” një foto të Marinës e bashkëngjitur me të shkruan: “Ditëlindja jote është rilindje për mua..Gëzuar e shtrenjta ime”.

Nuk vonoi shumë dhe moderatorja ia kthen me fjalët: “Ti  je i shtrenjti im, të dua”.