Getoar Selimi & Xheni Mhillaj pellushë të zinj për të sfiduar të ftohtin siberian

I ftohti siberian që ka pushtuar Shqipërinë ka bërë të marrin masa edhe personazhet e njohura. Veshja më e preferuar prej tyre ka qenë pellushi i zi, që e shohim ta veshin reperi nga Kosova, Getoar Selimi dhe ish- lojtarja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj. Ata ndodhen në Tiranë, qyteti ku ndihen temperaturat e ulëta.