Getoar Selimi uron vëllain për ditëlindje duke i përmendur Zotin!

Sot feston ditëlindjen vëllai i Getoar Selimit, Liberani, i cili është producent dhe ka punuar me disa artistë shqiptarë.

Getoar-Selimi-2

Reperi hyri në Instagram për ta uruar vëllanë shkurtimisht, por në mënyrën më të mirë. “Shumë urime vlla, Zoti t’rujt!”, ka shkruar Geti duke etiketuar edhe Liberanin. Nëse nuk e dini, Ghetto Geasy është në përgatitje të këngës së re e cila do të publikohet së shpejti, shkruan Prive.