Getoar Selimi jeton në luks, zbuloni çmimin e syzeve të tij

 

Meqenëse është njëri ndër emrat e parë të muzikës rep në shqiptari, ai ishte edhe themelues i kompanisë Baba Stars që duhet t’i ketë sjellë goxha përfitime materiale. Reperi i famshëm kosovar Getoar Selimi nga muzika ka fituar shumë, dhe këtë e dëshmon edhe jeta luksoze që bën, përfshirë pushimet e shtrenjta e veshjet e markave të njohura ndërkombëtare që kushtojnë shumë, shkruan Prive. E meqë është kaq i kamur, ai edhe syzet që janë ndër aksesorët kryesorë që i sheh në pamjen e tij i ka bukur të kushtueshme. Getoar-Selimi-2Siç ka zbuluar faqja shqiptare në Instagram, syzet e markës Tonino Lamborghini kushtojnë plot 920 euro.