Geta Beqa nxjerr trupin e skalitur në plazh

Geta Beqa njihet si kampione e fitnesit. Ajo ndan imazhe të shpeshta si dhe video gjatë kohës kur është në palestër po ashtu edhe në jetën e saj private.

Geta-2

Së fundi, në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një foto ku ka venë në pah format e saj trupore mahnitëse. Geta, shihet vetëm në të brendshme sportive ku a treguar barkun të formësuar dhe këmbët po ashtu, shkruan Express. Geta së fundi është me pushime me bashkëshortin ku po ndan postime nga atje.