Genta Ismajli shokuese pa grim, grimierja i nxjerr fytyrën e vërtetë

Jemi mësuar që artistet t’i shohim gjithmonë në perfeksion, në sajë të kujdesit dhe grimit profesiona. Por kjo video e këngëtares Genta Ismajli do t’ju shokojë. Grimierja e saj Sella Kasumoviq nëpërmjet një video tutoril me Gentën ka zbuluar fytyrën e sa të vërtetë pa filtra dhe grim. Gjykojeni vetë si duket!