Gent Fatali prezanton të dashurën gjatë momenteve romantike në ashensor

Gent Fatali është përfolur prej kohësh për një lidhje me një vajzë brune. Identiteti i saj është zbuluar më herët nga mediat kosovare, të cilat kanë shkuruar se bëhet fjalë për Rozafën, motrën e Loredanës.

Gent-Fatali-4

 

Genti në intervista pak më të hershme u shpreh se është ‘goca e hallës’, por nga foto e fundit që ka publikuar, duket qartë që lidhja mes brunes dhe reperit është e fortë. Komentet nga fansat kanë qenë të shumta, po ashtu edhe komplimentat.

Gent-Fatali-3

Genti ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë poshtë fotos, duke lënë imazhin të flasë, por ky postim është padyshim konfirmimi i shumëpritur i lidhjes, shkruan Who. Edhe pse fotografia nuk është shumë e qartë, ajo është shkrepur gjatë momenteve romantike të çiftit në ashensor.