Genc Prelvukaj sulmohet në rrjetet sociale, flet për autorët e mesazheve plot urrejtje

Genc Prelvukaj ka ‘shpërthyer’ sot me një postim të bërë në rrjetin social Instagram. Pas ofendimeve që ka marrë nga disa persona, reperi hyri për të shkruar se kjo gjë aspak nuk ia ulë pozitivitetin përkundrazi veç i shtohet. “Rrallë herë marr ndonji mesazh plot urrejtje ose ofendime, por kur vijne ma bejne diten ma tmire Sepse “autoret e talentuar” me tri fjale tregojne qe jane :

Genc-Prelvukaj-2

1. Ne nivel te tmerrshem per mos me thane te trashe e idiote komplet nga inteligjenca.

2. Dikush qe e grryn nga mrenda cdo sukses i imi. Qe nuk pajtohet me deshtimet e veta ne jete.

3. Njerez qe iu kam ndihmu ne pune e ne jete dikur e pas zhgenjimeve ne ta i kemi nda rruget. Pas deshtimeve te tyre celin profile “fake” e ofendojne.

Njerez qetesohuni. Edhe nese une nuk merrem me kete pune kjo nuk ua zgjidh problemet. Btë im happy dhe asnje prej jush nuk ma ule as 1% pozitivitetin. Vec ma shtoni!”, ka shkruar Genci nën një fotografi të vjetër, por siç tha ai ‘me fjalë të reja’, shkruan Prive.