Genc Prelvukaj bën çift Eni Koçin me Olsi Bylykun, del klipi me skena humori

Është publikuar bashkëpunimi i paralajmëruar mes Eni Koçit dhe aktorit të humorit, Olsi Bylyku. Për muzikën dhe klipin u kujdes Black Fish Entertainmet, në krye me Genc Prelvukajn, të fejuarin e Enit, ndërkaq tekstin e shkroi vetë këngëtarja bashkë me komedianin, shkruan Prive. Klipi i kësaj kënge s’duhet t’ju humbasë sepse do t’ju bëjë për të qeshur!