Gazi dhe Ira nisin pushimet, aktori ka një kërkesë për bashkëshorten

Aktori i njohur i ‘Portokalli-së’, Gaz Paja ka nisur pushimet së bashku me partneren e tij, Irën.

Së fundmi ai ka ndarë një foto krah saj, duke treguar dhe se si kanë zgjedhur ta shijojnë kohën bashkë.

“Mos m’u lodh që tani @iraseferi kemi rrugë akoma. Duke eksploruar Shqipërinë time të bukur”, ka shkruar Gazi krah fotos me Irën.

View this post on Instagram

Mos mu lodh qe tani @iraseferi kemi rruge akoma… 🤣🤣 #exploring #virgin #mybeatifulalbania 🇦🇱

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Me siguri dyshja ka menduar të vizitojë destinacione të ndryshme dhe të eksplorojnë vende të pavizituara më parë.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të një djali të vogël të quajtur Dard, për të cilin kanë treguar gjithmonë kujdesin maksimal.

revistawho.com