Gazetarja e Ora News guxon, thyen “rregullat” dhe jep lajmet si “bad boy”

Gazetarja e Ora News, Matilda Mcini me ardhjen e verës ka guxuar me look-un e saj.

Ajo ka vendosur t’i presë flokët e saj shkurt dhe për hir të së vërtetës i shkojnë shumë.

Prej kohësh, gazetaren e kemi parë me flokët biondë deri të supet, por siç duket ka vendosur të guxojë më tej duke i prerë shumë shkurt.

Jemi mësuar të shohim spikeret e lajmeve me flokë të gjatë, por mesa duket gazetarja Mcini ka vendosur t’i thyejë pak rregullat.