Futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil i jep fund beqarisë me aktoren turke

Futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil dhe aktorja turke Amine Gulse kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në fejesë. Lajmin e bukur e ka bërë publik vetë çifti i komentuar i komentuar së shumti në mediat rozë.Amine dhe Mesut kanë publikuar të njëjtën foto nga fejesa ku futbollisti shfaqet duke e puthur në ballë aktoren. Të dy e kanë shoqëruar foton me përshkrimin: “Përgjithmonë, me lejen e Zotit!”, shkruan Panorama Plus. Çifti ka qenë i lidhur lidhur prej gati 3 vites, dhe njihen si një ndër çiftet më simpatikë të showbizit.