Fuqia e make up-it/ Estela Ujka tregon fytyrën e vërtetë pas lindjes

Blogerja e njohur, Estela Ujka ka bërë atë jo shumë femra guxojnë ta bëjnë. Ish- prezantuesja televizive ka sjellë shembullin e saj personal të ndryshimit të portretit natyral, nga ai me make up. Pak ditë pasi solli në jetë në SHBA vajzën e tretë Damar Brooklyn, ka postuar foton se si duket pas lindjes, dhe ndryshimin pas grimit. Shikojini fotot e Estelës dhe do të qetësoheni kur të shihni veten pa tualet! /Story.al/