Fshehin sytë dhe nxjerrin gjoksin, Bleona Qereti apo Ori Kuçi më e nxehtë?

Atmosfera e Shën Valentinit ka nisur të ndjehet në rrjetet sociale. Bleona Qereti ka bërë një postim shumë interesant nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku shfaqet me të brendshme dhe e maskuar. Në versionin misterioz të filmit “50 hijet e Greit”, këngëtarja duket shumë intriguese dhe në formë. Ndërkohë në Tiranë një tjetër postim i ngjashëm është bërë në Instagram nga Ori Kuçi, konkurrentja e “C’est la vie”. Para se të shkonte në një event që organizohej në Tiranë ajo ka postuar foton, ku ka maskuar stytë dhe ka zbuluar dekoldenë. Kush duket më seksi, Bleona apo Ori?