Frymëzuar nga Lady Diana: Si e kombinon Kate Middleton pallton e kuqe

Sa e vështirë mund të jetë të kombinosh një pallto të kuqe? Varet. Mjafton një detaj i vogël për ta bërë veshjen të duket e ngarkuar, për sa kohë vetë e kuqja tërheq mjaftueshëm vëmendje. Megjithatë, Kate Middleton di si të jetë e kujdesshme.

Dukesha u pa së fundmi në publik për të prezantuar fushatën për fotografitë Hold Still, një projekt i drejtuar nga ajo që ka si qëllim krijimin e një koleksioni unik me portrete të njerëzve gjatë karantinës. Kate mbante veshur një bluzë të bardhë dhe pantallona të zeza në gjatësi mbi kyçin e këmbës.

Kombinimi duket si një frymëzim nga veshja e Lady Diana-s në vitin 1994, në Zvicër. Çanta e vogël e dorës është gjithashtu e ngjashme.