Françeska Jaçe e “Big Brother” ndahet nga biznesmeni, zbuloni shkakun

Françeska Jaçe para pak disa kohësh u përfol tej mase për një lidhje me biznesmenin, Andi Geci. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e kanë konfirmuar lidhjen, ata mundën të fshihen nga media. Pak kohë më parë paparacët publikuan në rrjet një foto të çiftit duke bërë vërtetuar kështu lidhjen e biznesmenit të njohur dhe modeles. Madje ata shpesh herë na bënin të dyshonim për këtë lidhje me anë të postimeve në rrjete sociale. Por si duket kësaj romance i ka ardhur fundi sipas Blitz.al. Burime pranë çiftit konfirmuan se ata janë ndarë dhe tani vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mira miqësore. Po cili ishte shkaku? Besojeni apo jo burimet tregojnë se ishte për mospërputhje karakteri.