Fotot u bënë virale por çfarë ndodhi në prapaskenat e Marina Vjollcës me kalin? I zbuloi gjoksin pasi i shkeli fustanin dhe…

Fotot seksi të moderatores, Marina Vjollca me një kalë të publikuara në fund të muajit gusht u bënë virale.

Por jo gjithçka ka shkuar aq perfekte, siç janë edhe imazhet e realizuara.

Moderatorja ndau me ndjekësit momente nga prapaskenat, ku teksa realizon setin fotografik, kali i shkel fustanin duke i zbuluar gjoksin.

Në pamje, ajo shihet duke ngritur menjëherë fustanin për të ekspozuar më shumë se ç’duhet.

Por nuk mbaroi me kaq, në fund të videos shihet që kali prishi gjithçka duke kryer nevojat personale.

Megjithatë, Marina Vjollca duket se i ka marrë me sportivitet këto momente duke i ndarë me ndjekësit dhe shkroi: “Shiheni deri në fund!😂 🐎”

/Panoramaplus.al