Fotot po bëjnë namin në rrjet, ja si dukej kohë më parë dhe si është sot banorja e re e ‘BBV’

Xheisara është këngëtarja e njohur e cila që në moshë të vogël ajo ka marrë pjesë në festivale të ndryshme. Ajo është një nga 5 hyrjet e reja të “Big Brother Vip”.

Xheisara direkte ka shfaqur natyrën e saj provokuese, ku ka pasur disa përplasje me banorët. Ja se si dukej ajo më përpara:

Kujtojmë se Xheisara është një nga 5 banorët e ri që hynë të martën në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ dhe duket se ka nisur diekt nga loja.

Ajo mori famë nga “Kënga Magjike 2019”, ku u eleminua nga anëtarja e atëhershme e jurisë, Jonida Maliqi. Në atë kohë u tha se Xheisara ndërhyri në marrëdhënien e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj, gjë që çoi në ndarjen e tyre.

Nderkohe prova e javës për banorët është më ndryshe se herët e kaluara. Këtë javë një ‘ari’ ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP, dhe banorët nuk duhet të reagojnë.

Këngëtarja Xheisara ra pre e këtij rrengu, por ajo u mundua ta kalojë më së miri pas tmerrit që pëtjetoi duke u shtirur sikur po gëzohej.