FOTOT/ Mes britmave dhe lotëve, mblidhen familjarët e Kurtit, e vranë para shtëpisë

Familjarët e të vrarit Jurgen Kurti kanë shkuar pranë vendit ku mbeti i vrarë i dashuri i tyre.

Screenshot_2019-03-18-23-37-41-1

Kurtit iu organizua atentat teksa po kthehej në shtëpinë e tij pranë Stadiumit “Dinamo” në Tiranë, nga të paktën dy persona.

Screenshot_2019-03-18-23-37-51-1

Ende nuk dihen motivet e ekzekutimit të të riut, i cili është përfshirë më herë në dy ngjarje të rënda me pasojë vrasjen.

Screenshot_2019-03-18-23-38-09-1