Fotot e papublikuara, si dukej Georgina Rodriguez para se t’i ndryshonte jeta ditën që takoi Ronaldon

The Sun ka publikuar dy foto të vjetra, të papara më herët, të partneres së Cristiano Ronaldo, bukuroshes Georgina Rodriguez.

Brunja në këto foto thuhet se është rreth moshës 20- vjeçare, ku si të gjithë, pëlqente daljet në klube me miqtë e saj.

Në këto pamje, ajo duket shumë larg me imazhin e kuruar dhe plot sharm që ka tani.

Fotot janë kohë para se të niste të pozonte përpar makinave të shpejta, jahteve, veshur me bizhuteri të shtrenjta dhe jetës në ambiente luksoze.

Asokohe Georgina punonte si shitëse në një dyqan të Gucci, ku takoi Ronaldon.
Georgina e ka pranuar në dokumentarin në Netflix se: “Jeta ime ndryshoi ditën kur takova Cristiano Ronaldon”.