Foton më të bukur të një vajze me të atin sapo na e tregoi Ori Nebijaj

Ori Nebijaj është moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Përtej ekranit ajo është shumë diskrete kur vjen puna tek jeta familjare ose private dhe ndan shumë pak momente me ta, por sot ka publikuar një foto të rrallë krah të atit. Në një shkrepje ku shfaqet më e qeshur dhe më e lumtur se kurrë në krahët e babait të saj, Ori ka treguar gjithçka për marrëdhënien e mrekullueshme që ka pasur më të.

Ori-Nebijaj-2

Shpesh thuhet se raporti mes një vajze dhe babit është më speciali, ose që asgjë nuk është e ngjashme me të dhe kjo foto e Orit na e vërtetoi. Kujtojmë se babai i moderatores nuk jeton më, por foto të tilla risjellin kujtimet më të bukura për të treguar se njerëzit më të rëndësishëm nuk harrohen kurrë. /revistawho.com