Fotoja ku i duket barku, Sara Hoxha konfirmon gjithçka pas lajmit për pritjen e ëmbël

Provat se është shtatzënë Sara na i ka dhënë në një postim në InstaStory, por deri tani askush s’e kishte vënë re.

Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se Ledri Vula do të bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij, Sara Hoxha është në pritje të ëmbël dhe është bërë publike dhe gjinia e bebes.

Sipas “Botasot.info” Sara do të sjellë në jetë një vajzë.

Mirëpo duket se “provat” se është shtatzënë Sara na i ka dhënë në një postim në InstaStory, por deri tani askush s’e kishte vënë re.

Sara ka pozuar me një grup miqsh dhe nëse shikoni me vëmendje, asaj i duket barku i rrumbullakosur të cilin është munduar të mos e tregojë në foto.

Lajmi se çifti është në pritje të një fëmije nuk është konfirmuar nga ata apo familjarët e tyre.

(A.B)/Dosja.al