FOTO/ U nda me Rudina Dembacajn, Aleksi rrëfen ‘dramën’: Sa lava makinën…

Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri.

Siç edhe u aludua në media, Rudina ka nisur një romancë të re me ish-deputetin Mark Frroku.

Bashkëshorti i saj ende ligjërisht, Aleksandri me profesion mekanik ndan hera-herës në rrjetet sociale momente nga përditshmëria e tij.

Jo më larg se sot, ai ka postuar në rrjetet sociale, një “meme” lidhur me profesionin e tij, ku thotë se çfarë i ndodh zakonisht kur sapo lan makinën dhe nis shiu.

Postimi i Aleksandër Varfajt:

Rud-2