Foto/ Sokol Balla befason me deklaratën për Marina Vjollca

Gazetari i njohur Sokol Balla ka befasuar me deklaratën e tij të fundit për moderatoren Marina Vjolca.

Jemi mësuar rrallë të shohim dedikime të tilla të gazetarit, por mesa duket me moderatoren dhe këngëtarin Getora Selimi, Balla ka pasur një marrëdhënie të ngushtë.

Çifti ka festuar këto ditë dy vjetorin e martesës së tyre dhe një moment të tillë e ka kujtuar edhe Balla, i cili e ka cilësuar si një “shpërthim”.

Sokol-Balla-2

“Unë nuk para shkoj në ngjarje, por dasma para 2 vitesh e 2 miqve të mi @ghettogeasy dhe @marina_vjollca ishte një “shpërthim”. Urime dhe njëherë dy vite më pas, jeni të mirë dhe të bukur sërish”, ka shkruar Balla në foton ku shfaqet pranë Marinës dhe Getoarit i buzëqeshur.

Në këtë postim nuk kanë munguar as falënderimet e çiftit për fjalët e përzgjedhura nga gazetari./Gazeta Liberale