FOTO/ Ronaldo dhe Georgina e “teprojnë” me alkoolin, çifti më të dashuruar se kurrë, shijojnë pushimet në Itali

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodirguez, kanë zgjedhur Italinë për të kaluar pushimet, ku shpesh janë fotografuar në jahtin super luksoz të futbollist në plazhet e Portofinos.

Së fundmi ata janë fotografuar në fshatin Portofino, ku janë parë duke shijuar një darkë nën shoqërinë e miqve.

Çifti duket se e ka lënë veten të lirë gjatë pushimeve, duke i lejuar ta teprojnë pak dhe me alkoolin.