FOTO/ Pushime luksoze për Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez

Pushime luksoze për Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez. Futbollisti dhe modelja po kalojnë pushimet në Liguria në bordin e jahtit të tyre të ri.

Varka, një Azimut Grande shumë luksoze me pesë kabina dhe shtatë banja, u ble nga CR7 muajt e fundit.

Shifra e investuar nga Portugezët është rreth 6 milion euro.

Çifti duket se po argëtohen së bashku me familjen, ndërsa Georgina Rodriguez nuk ka kursyer edhe veshjet luksoze që e bëjnë atë të duket edhe më seksi.]