FOTO/Pasi konfirmoi publikisht ndarjen, Alfio nis pushimet në Dubai, kush është biondia që e shoqëron

Kuzhinieri i njohur, Alfio Rrotani është prej disa ditësh në qendër të mediave rozë. Ai po komentohet  për ndarjen nga moderatorja, Fatma Methasani, të cilën e konfirmoi përmes një postimi në Instastory.

Mirëpo, pavarësisht se çfarë thuhet në rrjet, Alfio po vijon jetën normalisht. Ai ka nisur pushimet në Dubai dhe ka ndarë disa foto me ndjekësit. Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen e të gjithëve është vajza bionde që e shoqëron. Alfion e quan shoqe dhe e ka etiketuar profilin e saj. Bukuroshja nuk është shqiptare dhe nga fotot vihet re që ka linja tepër seksi.

/abcnews.al