FOTO/ Olainka prezanton dashurinë e jetës, ja bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën ish-futbollistit të Skënderbeut

Ish-futbollisti i Skënderbeut, Piter Olainka i cili po përjeton një moment fantastik me Spartën e Pragës, ka prezantuar dashurinë e jetës së tij në faqen e tij zyrtare në “Instagram”.

Të dy duken mjaft të lumtur pasi ish-ylli i Skënderbeut i ka propozuar për martesë dhe bukuroshja afrikane Omaliça i ka thënë  “PO” për të lidhur kurorë.

Olainka deri më tani me Spartën e Pragës është aktivizuar në 18 sfida në total në të gjitha kompeticionet ku ka shënuar 6 gola.

PANORAMASPORT.AL