Foto/ Nuk do e besoni sa kushton fustani i vajzës së Arbana Osmanit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë festuar ditën e djeshme 1-mujorin e parë të ardhjes në jetë të vajzës së tyre, Zoi. Për këtë rast të veçantë Arbana ka postuar në Instastory edhe një foto ku duket dora e vogëlushes dhe një fustan i vogël për të.

Tani tek fustani do të ndalemi pak, ku fillimisht në sy bie marka që është GUCCI.

Fustani i lezetshëm me dantellë prej fildishi i markës luksoze italiane Guçi, i bërë me pambuk të butë, ka lule rozë dhe logon GG të qendisur me delikatesë sipër dantellës.

Po çmimi?
525 paundë ose e thënë ndryshe 70,455 lekë! Epo si duket Arbana dhe Eduarti kanë filluar që tani me blerje të shtrenjta për të bijën e tyre…

/ Përgatiti: GOTA NEWS ALBANIA