FOTO/ Monica Bellucci, 55-vjeçarja që mahnit me format seksi

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.

Monica-Bellucci-2

E spikatur gjithmonë për një bukuri tipike mesdhetare, aktorja ka treguar edhe njëherë se vijon të jetë në super formë.

Monica-Bellucci-3

Në Isntagram, Bellucci ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur seksi në poza provokuese.

Monica-Bellucci-4

Aktorja për momentin është beqare, ndërsa u nda më 26 gusht të vitit 2013 nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

Monica-Bellucci-5