FOTO/ Madona provokon me të brendshme transparente: Nëse kjo ju trondit…

Koha kalon, por këngëtarja e famshme, Madonna, nuk e humbet dëshirën për të provokuar.

E mbyllur në shtëpi si pasojë e izolimit nga koronavirusi, ajo postoi një foto që sigurisht mori shumë komente dhe pëlqime.

Madonna ka pozuar e veshur vetëm me të brendshme, ndërsa reçipetat i kishte transparente.

“Për ata prej jush që janë fyer disi nga kjo foto, dua të dini se kam mbaruar me sukses Universitetin e atyre që nuk i intereson. Faleminderit që erdhët në festën time të diplomimit! Klasa 2020”, shkroi këngëtarja krahas fotos.