FOTO/ La bashkëshorten për mbesën e saj, tani Hulk pret të bëhet baba

Sulmuesi brazilian, Hulk, ka preferuar që pushimet e tij t’i kalojë me bashkëshorten e tij, Kamila Anxhelo. Me anë të disa fotove në Instagram, braziliani ka treguar se të dy ata janë në pritje të një fëmije.

Historia e Hulk me Anxhelo është një histori që shumë rrallë herë dëgjohet. Kamila Anxhelo është mbesa e ish-bashkëshortes së 35-vjeçarit, Iran Anxhelo de Soza.

Ndarja e çiftit në korrik të 2019 dhe lidhja që ai pati me Kamilën po atë vit shkaktoi një bujë shumë të madhe në botën e sportit dhe jo vetëm.

Tani Hulk po pret fëmijën e parë me bashkëshorten e tij të re dhe të katërtin për vetë sulmuesin.

PANORAMASPORT.AL