FOTO/ Ja dhurata që Butrint Imeri i bëri vetes me rastin e Bajramit: Unë dhe kësulëkuqja ime…

Butrint Imeri është një prej zërave më unik të muzikës Shqiptare, projektet e të cilit janë tepër të pëlqyera prej publikut.

Ditën e sotme nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij të Instagramit, artisti ka uruar Fiter Bajramin.

“Unë dhe kësulëkuqja ime e re RARI ju urojmë Fiter Bajramin!”– shkruan Butrinti, teksa zbulon dhuratën që i ka bërë vetes me këtë rast.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)

Ora News