FOTO/ Ishte tërhequr nga muzika… këngëtarja shqiptare martohet me avokatin

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Valza Zhegrova i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me avokatin Nazmi Vërtopi.

Ajo ka ndarë në instagram foto nga dita e rëndësishme, veshur me fustanin e bardhë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALZA (@valzaa.zh)

Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa pozojnë si nuse dhe dhëndër. Ajo që ka tërhequr vëmendje është edhe thjeshtësia e Valzës, e cila ka zgjedhur të jetë një nuse shumë natyrale dhe shumë elegante. Padyshim, komentet kanë qenë të shumta, ku të gjithë i uronin çiftit jetë të lumtur.

Sa i përket muzikës, Valza po bën disa kohë që është tërhequr duke i kushtuar më shumë rëndësi jetës private.

Bordo