Floriana Garo një muaj pasi u bë nënë, shikoni trupin e saj

Floriana-Garo-2

Miss-i dhe moderatorja e “Jo vetëm modë”, Floriana Garo i është rikthyer jetës normale në Gjenevë, 1 muaj pas lindjes së vajzës. E pranishme në një festë inagurimi ajo ka bërë dhe foto, duke e postuar në Instagram. Ish-prezantuesja shtatlartë që tani po i kushtohet biznesit nuk ka marrë kilogramë, edhe pse s’duket mirë tek pjesa e barkut nga stili i gjerë i fustanit që mban veshur. Floriana hoqi papritur dorë nga televizioni vitin e kaluar, për të nisur bashkëjetesën jashtë vendit me të fejuarin, Enis Daci. /Story.al/