Flokë të zinj dhe tipare të errëta, “Hirushja” e re në ekran do të jetë kjo këngëtare e njohur

Camila Cabello do të jetë “Hirushja” më e re në ekran. Këngëtarja e njohur ka tipare të errëta dhe flokë të gjatë të zinj, ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim gjithmonë këtë personazh vizatimor. Filmi do të jetë një produksion i ‘Sony Pictures’, dhe thuhet se do të jetë një rikthim i përrallës origjinale të ‘Disney’, e vitit 1950. Gjithashtu, ky film do të vijë në një version ndryshe, pasi do të ketë shumë muzikë, kërcim dhe këndim, pra një version ‘musical’, shkruan Who.

Camila-Cabello-2

Kjo do të jetë dhe paraqitja e parë e Camila-s si aktore, e cila prej kohësh ka qenë pjesë e grupit ‘Fifth Harmony’, por tani vazhdon karrierën e saj solo. Sipas raportimeve, ‘Sony Pictures’ po bën të pamundurën që xhirimet të fillojnë së shpejti, ndërsa fanset e këngëtares janë shumë të emocionuar nga ky lajm.