Flet Rudina Dembacaj, ja çfarë thotë për ndarjen me bashkëshortin

Në media ka qarkulluar lajmi se moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në ndarë nga bashkëshortit i saj.

Ajo nuk ka pranuar të komentojë më herët këtë situatë, ndërsa e ftuar në emisionin  e mëngjesit në Ora News, Dembacaj ka thënë se është shumë  e lumtur për momentin.

“Se kush më ka akuzuar, dua të gjej akuzuesin për ca gjëra. Kush më ka akuzuar aman, dua të di kush ma ka bërë këtë akuzën dua ta puth në ballë. Sepse kanë thënë akuzohen Rudina Dembacaj për kshu kshu kshu. Po ma gjetën kush më ka akuzuar do i jap ca të duan”, ka thënë Dembacaj

Ka bërë mirë apo ka bërë keq që të ka akuzuar?

Jo dua ta di një herë pse më ka akuzuar, okej dhe kam zgjedhur të mos flas fare, nuk dua të flas për momentin. Sigurisht që unë do flas në një moment.

Nga gjendja shpirtërore je OK në këtë moment?

Nga gjendja shpirtërore të them të drejtën jam shkëlqyeshëm. Jam e lumtur për momentin./Gazeta Liberale