Flet Astrologia: BBV2 do e fitojë një Gaforre, është mbret aty brenda

Kemi hyrë në sezonin e “Peshqve” dhe për të kuptuar më shumë mbi këtë zhvillim të Zodiakut e ftuar në emisionin “Ditë e Re” ishte astrologia Serjona Picori.

Po ashtu astrologia u shpreh e bindur se edicionin e këtij të reality shoë Big Brither Vip 2 do e fitojë një Gaforre,

“Gaforrja është mbret aty brenda”, tha Serjona Picori.

Vlen të kujtojmë se sa i përket banorëve në shenjën e Gaforres janë pikërisht dyshja e famshme Luizi dhe Kiara.

Ndërkaq astroligia Picori sqaroi se si ndikon ky sezon i Peshqve në secilën shenjë të Horoskopit, ku ajka e zodiakut tha ajo është Dashi.

“Është si fëmija i llastuar, duarartë dhe nëse do e gjesh e ke të pashmangshme që të mos biesh në dashuri me të, dhe e ke të pamundur të mos martohesh me një Dash”, tha Picari.

Po ashtu astrologia Serjona Picori sqaroi dhe kombinimet e shenjave sa i përket Dashurisë.