Fjorentina e “Big Brother” me veshje transparente, ja si e rrethuan djemtë e njohur

Fjorentina-Halili-2

Fjorentina Halili ishte një nga lojtaret më të forta të “Big Brother”, e cila u komentua më pas edhe për lidhjen e ndarjen nga Olsi Klosi. Pas lojës ajo u bë pjesë e “Top Channel” ku punon si grimiere e stafit apo të ftuarve në programe të ndryshme. Tashmë puna e lidh më shumë me personazhe të njohur, foto me të cilët ajo poston shpesh në rrjetet sociale. Në këtë foto ajo shihet me një bluzë transparente të zezë e rrethuar nga këngëtarët Bruno, Klajdi Haruni, si dhe miku i saj menaxher Xhani Demika. “Kur u lutesh vip-ave me bo një foto me ato”, shkruan ajo poshtë fotos, shoqëruar me emoji që tregojnë se po qesh me lotë. /Story.al/