Fjoralba Ponarin do e shohim me Salsanon në “Portokalli”

Ndonëse emrat e përfolur për të drejtuar “Portokalli-në” kanë qenë të ndryshme, burime për revistën “Who” konfirmojnë se moderatore e tij do të jetë Fjoralba Ponari.

Pas përfundimit të “Më thuaj një dëshirë”, Ponari do të rikthehet në sezonin e ri të programit të humorit krah Salsanos dhe gjithë kastit të aktorëve të saj.

Pavarësisht emrave të përfolur bëhet me dije se vendimi është marrë dhe drejtues të saj do të jenë Fjoralba dhe Salsano./revistawho.com