Fjolla Morina nxjerr veten në shitje, si ndryshoi jeta e këngëtares që u martua 17 vjeç

Këngëtarja Fjolla Morina shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Në fotot që ajo poston shumë herë nuk lë fare hapësira për imagjinatë.Por së fundmi Fjolla është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një deklarate të saj. Këngëtarja e ka pranuar se a do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen, por për një shifër shumë të madhe. “1 milion euro po vallai”, tha ajo.
Natyrisht që ajo që mund të thuhet është se këngëtarja i ka habitur të gjithë me këtë deklaratë, pas së cilës ka pasur shumë reagime. Kujtojmë këtu se Fjolla Morina është nëna e dy vajzave, dhe për këtë arsye edhe është kritikuar ëm shumë nga ndjekësit, për të cilët kjo deklaratë është e tepërt për një nënë. KUjtojmë që ajo njihet si personazh i lirshëm dhe që nuk ka tabu të tilla. Madje mund të themi se ëshët aq e hapur san ë intervistat e saj nuk mungon asnjëherë fjala “seks”. Para tre vitesh duke rrëfyer momente nga jeta e saj për revistën “Kosovarja”, ajo tregoi se është martuar shumë herët, ende pa i mbushur 17 vjeç, kur edhe e ka lindur vajzën e parë.
Ajo, gjithashtu, tregon se në atë moshë të re kishte pasur për herë të parë të dashur dhe se marrëdhënien e parë seksuale e ka kryer tek pasi u martua. POr duket se përfshirja në muzikë e ndryshoi jo pak vajzën konservatore e martuar sipas traditave. Përveç disa klipeve ku bën performanca seksi, ajo u bë hit me “trileçen”, ku i këndonte marrëdhënies seksuale me tri persona. Ndërkohë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, ajo dha detaje mbi seksualitetin e saj. Kjo për shkak se jo rrallë herë është parë duke u puthur me femra të tjera të bukura. Pikërisht për këtë hob ajo përmendi edhe puthjen me Shkenda Dubovën. Ajo hodhi poshtë dyshimet se mund të jetë lesbikem dhe sqaroi se atë puthje të dyshimtë e ka bërë si një puthje shoqërore.Ndërsa, përsa i përket pyetjes se a ka bërë seks treshe, ajo mohoi duke theksuar se nuk e kishte provuar kurrë këtë eksperiencë, pavarësisht se në këngën e fundit i pikërisht një marrëdhënie të tillë seksuale. Këngëtarja 33-vjeçare është ndër të rrallat që e ka pranuar publikisht se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e deri tek vithet. Disa vite pas ndarjes nga bashkëshorti, Fjolla nisi një lidhje të re, nga e cila erdhi në jetë vajza e saj e dytë. Fatkeqesisht edhe kjo lidhje perfundoi disa muaj para lindjes se vajzës së tyre. Fjolla e nisi muzikën si hobi, të cilin pastaj e ktheu në profesion pasi siç thotë këtë talent e ka trashëguar nga e ëma. Si shumë këngëtarë edhe Fjolla u bë e njohur me performancat e saj në festivale që nga viti 2006. Në vitin 2017, ajo mori pjesë në “Kënga Magjike 2017” me këngën “Shake”, në bashkëpunim me Blasta. Sa I takon jetës private, ajo së fundi u përfshi në një marrdhënie të komplikuar, pasi u përfol se i kishte marrë të dashurin milioner Sasha Sobhanin, mikeshës së saj Morena Taraku./Panorama Plus