Fjolla Morina në pozicion hot në krevat, kë po pret?

Fjolla-Morina-2

Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina është bërë bionde platin në fotot e reja. E veshur dhe bluzë sensuale ajo postuar në Instagram foto nga një hotel, ku pozon sipër krevatit në një pozicion shumë hit. Miqtë dhe ndjekësit e krahasojnë me Kim Kardashian, ndërsa të tjerë e pyesin se kë person është duke pritur? Dhe Fjolla u përgjigjet me një pozë tjëtër, poshtë te cilat shkruante “Goodnight!”.