Fjolla Morina e prekur nga vrasja e Jurgen Kurtit

Fjolla Morina ka reaguar pas vrasjes së Jurgen Kurtit, menaxherit të disa prej artistëve shqiptarë në Shqipëri.

Fjolla-Morina-2

I riu u vra mbrëmë para derës së shtëpisë. Polica po vazhdon ende hetimet për të gjetur motivin e kësaj vrasje. Këngëtarja postoi një fotografi të tij në instastory dhe shkroi: “U presh në paqe shoku jem”, duke i shoqëruar edhe një emoji që shpreh pikëllimin./Prive.al