Fiori Dardha feston ditëlindjen, torta suprizë zbuloi moshën e saj

Fiori-Dardha-2

Moderatorja e programit investigativ “Boom” në “Ora News”, një vit më parë organizoi ceremoninë e martesës me regjisorin e njohur Donard Hasani. Dasma u organizua në 5 vjetorin e djalit Abel dhe ditëlindjen e saj. Koha ecën shpejt dhe sot Fiori ka festuar 1 vjetorin e martesës dhe ditëlindjen, duke marrë shumë urime nga ndjekësit. Ajo ndau me miqtë suprizën e bukur që i ishte bërë në këtë ditë që ajo e quajti “të bukur”, një tortë të madhe ku sipër saj shkruhej me numra të mëdhenj shifra 38, që janë vitet që ajo feston sot. Pak para kësaj surprizë ajo e dha vetë lajmin e para ndërsa shkruante në një status me pak humor në rrjetet sociale: “38 vjeçe sot! Mirë, mirë, mbahem”!/Story.al/