Fillon Botërori dhe për Emily Ratajkowski, provokimi i modeles

Nuk kishte si të mungonte në këto ditë të nxehta të Botërorit edhe modelja e famshme Emily Ratajkowski.
Bukuroshja që ndiqet nga më shumë se 18 milionë ndjekës në instagram, ka zbuluar linjat e saj perfekte me disa foto që ka publikuar orët e fundit. Emily përveç linjave të saj është treguar edhe shumë provokuese me lëvizjet e saj përpara pasqyrës, sipas Tch. Temperaturat janë rritur ndjeshëm, teksa ndjekësit e modeles kanë shpërthyer me komentet e tyre.